Püspöki hivatal, munkatársak

H-CS: 8.30-16.30

P: 8.30-14.00

SZ-V Szünnap

Cím: H-1125 Budapest, Szilágyi Erzsébet fasor 24. (Térkép)

Tel: 06-1/394-2335

Mobil: 06-20/824-4111

E-mail: eszaki.kerulet@lutheran.hu

----------

Pap Kinga Marjatta - tanácsos

2013. november 1. óta vagyok a püspöki hivatal főállású munkatársa. Angol–észt szakos bölcsészként korábban a szakfordító–tolmácsszakmában, majd a Magyarországi Evangélikus Egyház Ökumenikus és Külügyi Osztályán dolgoztam. Okleveles kántorként az egyházi kórusmunkában és a fóti kántorképző intézet oktatójaként tevékenykedem. Gyülekezetem a Budapesti–Kelenföldi Evangélikus Egyházközség, ahol presbiterként is szolgálok. A hivatalban elsősorban az országos egyházi és nemzetközi vonatkozású feladatok (Reformációi Emlékbizottság, Országos Presbitérium, zsinat, Lutheránus Világszövetség stb.) elvégzésében támogatom Fabiny püspök úr szolgálatát.

Mobil: +36 20 620 3751

E-mail: kinga.pap@lutheran.hu

Veres Katalin Csenge - irodavezető

Nyíregyházán születtem, szüleim jelenleg is ott élnek, két testvérem van. A nyíregyházi nagytemplomban kereszteltek meg. Végzettségemet tekintve közgazdász vagyok, jelenleg az Evangélikus Hittudományi Egyetem katekéta-lelkipásztori munkatárs szakán tanulok levelező tagozaton. Korábban a debreceni evangélikus gyülekezetben dolgoztam irodavezetőként, segítettem a lelkészek munkáját adminisztratív, szervezői és kommunikációs vonalon. A debreceni gyülekezetben konfirmáltam felnőttként.Célom, hogy egyházkerületünk ügyintézése minél precízebb, gördülékenyebb és hatékonyabb legyen. Erős vár a mi Istenünk!

Mobil: +36 20 381 2004

E-mail: csenge.veres@lutheran.hu

Kovács István - gondnok

1999-ben települtem át Kolozsvárról Veszprémbe, ahol egy műanyag nyílászárókat forgalmazó cégnél dolgoztam. 2003. május 1-től dolgozom a Hivatalban püspök úr sofőrjeként, valamint az épületek gondnoki, felügyeleti teendőit látom el.

Kovács Viola - gondnok

Férjemmel és két fiammal 2000-ben települtünk át Erdélyből. Közel három évig szakácsként dolgoztam Balatonfüreden. 2003 tavaszától a püspöki hivatal gondnokaként és egyházfiként, állandó jelenlétemmel segítem a hivatal munkáját és a hivatalhoz tartozó kápolnában helyet kapó gyülekezeti életet.

Szilágyi Erzsébet fasor 24.
Budapest
Magyarország