Hívogató nyári kántorképző tanfolyamokra

Létrehozva: 2018.04.17. 11:43, frissítve: 2018.05.02. 16:38
Forrás: Evangélikus Kántorképző Intézet
Fót – A fóti Evangélikus Kántorképző Intézet bentlakásos tanfolyamai megismertetik a résztvevőkkel az evangélikus egyházzenét: az alapoktól kezdve az igényes orgonazenéig és a lelkesítő, közösségépítő éneklésig.

Jut idő gyakorlásra, tanórákra, bibliaolvasásra és játékra is. Célunk, hogy aki részt vesz egy tanfolyamon, máskor is visszajárjon Fótra, hitében megerősödjön, otthonában pedig aktív gyülekezeti tag legyen. A tanulmányok folytathatók az intézet téli tanfolyamain és az Evangélikus Hittudományi Egyetem kántor szakán is.

1. tanfolyam: 2018. június 28. – július 14. (csütörtök–szombat); tanfolyamvezető: Bence Gábor

2. tanfolyam: 2018. július 19. – augusztus 4. (csütörtök–szombat); tanfolyamvezető: Németh Sándor

3. tanfolyam: 2018. augusztus 7–23. (kedd–csütörtök); tanfolyamvezető: Kertész Botond

A jelentkezéssel kapcsolatban bővebb információ és letölthető jelentkezési lap az intézet honlapján érhető el: http://kantorkepzo.lutheran.hu/381nyaritanfolyamok

Jelentkezési határidő: 2018. június 1.

Minden tanulni vágyó fiatalt szeretettel és jókedvvel várunk!