A házasság hete központi programjai

• Notice: Undefined index: und include() függvényben (/var/www/external/drupal/public_html/sites/eszak.lutheran.hu/themes/eszakill/templates/node/node--view--hirdetesek--block-hirdetes.tpl.php 11 sor).
Létrehozva: 2019.01.30. 11:05, frissítve: 2019.02.04. 16:09
Forrás: hazassaghete.hu
Budapest – Hazánkban 2019-ben 12. alkalommal rendezik meg a házasság hetét a keresztény egyházak és civil szervezetek széles körű összefogásával. Az országos rendezvénysorozat célja, hogy felhívja a figyelmet a házasság és a család értékeire és fontosságára, valamint hogy segítséget nyújtson a házasságra készülőknek vagy a párkapcsolati problémákkal szembesülőknek.

A házasság hete központi programjainak fővédnöke Herczegh Anita, a köztársasági elnök felesége.

A házasság hete mozgalomhoz kapcsolódó, 2019-es további programok ide kattintva tekinthetők meg, a programok listája folyamatosan frissül.

2019. február 10., 10.30-kor nyitó istentisztelet
Noszvaji Református Egyházközség
Igét hirdet: Pásztor Dániel püspökhelyettes

2019. február 11., 18 órakor Gyűrűkúra újratöltve
Aranytíz Kultúrház
Előadó: dr. Mihalec Gábor pár- és családterapeuta (a program plakátja)

2019. február 12., 18 órakor Őszintén a házasságról – Páratlan beszélgetés közismert párokkal
ELTE ÁJK, Aula Magna
Résztvevők:
dr. Gorove László mentőorvos és felesége, Gorove Kriszta – a házasság hete idei arcai;
Fábián László olimpiai bajnok öttusázó, a MOB sportigazgatója és felesége, Fábián Monika;
Sapszon Borbála
karnagy és férje, dr. Varga Márton.
Moderátor: Mohay Bence sportriporter (a program plakátja)

2019. február 13., 18 órakor Szabad egy táncra?
Aranytíz Kultúrház
Hogyan építsük újra kapcsolatunk egységét, és őrizzük meg a házasság frissességét? Interaktív tánctanulás és beszélgetés pároknak Erdőfi Dániellel és Erdőfi Annával, a Rebuild – Párkapcsolat-építő Tánc® módszer kidolgozóival (a program plakátja).

2019. február 14., 10 órakor Családról és munkáról – Családbarát konferencia a Három királyfi, három királylány mozgalom szervezésében
Magyar Tudományos Akadémia
Regisztrálni a www.haromkiralyfi.hu oldalon lehet.

2019. február 14., 18 órakor áldással egybekötött zenés istentisztelet
Deák téri evangélikus templom
Közreműködik a Gemma énekegyüttes, vezényel: dr. Tóth Márton karnagy, igét hirdet: Kondor Péter püspök (a program plakátja).

2019. február 15., 18 órakor Vitaminok és nyomelemek a házasságban
Aranytíz Kultúrház
Előadók: dr. Gorove László és Gorove Kriszta, a házasság hete idei házaspárarca (a program plakátja)

2019. február 16., 17 órakor Intimitás a házasságban