Pályázat irodavezetői pozícióra

Létrehozva: 2019.02.05. 11:23, frissítve: 2019.02.07. 13:28
A Magyarországi Evangélikus Egyház Északi Egyházkerülete nyílt pályázatot hirdet szülési szabadság idejére megüresedő irodavezetői munkakör határozott idejű betöltésére. Az irodavezető közvetlen felettese dr. Fabiny Tamás püspök.

A munkakörbe tartozó főbb feladatok

az Északi Egyházkerület hivatali munkájához kapcsolódó ügyek operatív intézése, ezen belül különösen is

– a püspöki hivatal adminisztrációjának (telefon, kerületi e-mailcím, püspöki naptár, iktatás) és működésének biztosítása (irodaszerek rendelkezésre állítása, vendégek fogadása, vendéglátásban való közreműködés), üléseken jegyzőkönyvezés;
– a hivatal gazdasági ügyeinek intézése (számlák, házipénztár, elszámolások, szerződések teljes körű intézése, kerületi költségvetés monitorozása);
– dolgozói nyilvántartások, lelkészi kartonok, címjegyzékek vezetése, kapcsolódó köszöntések, segélyek intézése;
– a püspöki hivatalban zajló események és egyházkerületi rendezvények technikai előkészítése, koordinálása és a megvalósításukban való részvétel.

A munkavégzés helye az Északi Egyházkerület püspöki hivatala (1125 Budapest, Szilágyi Erzsébet fasor 24.). A foglalkoztatás jellege teljes munkaidő, a munkakör mihamarabb betölthető. Bérezés megegyezés szerint, az MEE minden dolgozója számára béren kívüli juttatási csomagot kínál.

Elvárások

evangélikus egyháztagság;
– pénzügyi jártasság, precizitás, folyamatok átlátásának, szervezésének készsége;

​– nagyfokú rugalmasság, hatékony munkavégzés önállóan és csapat részeként;
egyházismeret, bizalmas információk kezelésére való készség;
jó kommunikációs készség írásban és szóban;
erős informatikai jártasság;
angol- és/vagy németnyelvtudás.

Jelentkezés folyamatosan a kinga.pap@lutheran.hu címen az egyházkerület tanácsosánál, ahova további kérdéseikkel is fordulhatnak. A kizárólag elektronikus úton benyújtandó pályázat tartalma:

• fényképes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél
  • végzettségeket igazoló dokumentumok másolata
  • nyelvtudást igazoló dokumentumok másolata