Pályázat evangélikus zenekarok, gyülekezeti csoportok, kórusok számára köztéri zenei alkalmak szervezésére

• Notice: Undefined index: und include() függvényben (/var/www/external/drupal/public_html/sites/eszak.lutheran.hu/themes/eszakill/templates/node/node--view--hirdetesek--block-hirdetes.tpl.php 11 sor).
Létrehozva: 2019.03.05. 08:03, frissítve: 2019.03.11. 15:24
Forrás: Luther Kiadó
Budapest – A Magyarországi Evangélikus Egyház Luther Kiadója pályázatot hirdet evangélikus zenekarok, gyülekezeti, iskolai csoportok és kórusok részére az egyház 1%-os kampányához kapcsolódóan. A pályázat célja, hogy a helyi zenei közösségek kilépjenek a megszokott keretekből, és forgalmas köztereken, utcazenejelleggel felhívják a figyelmet az 1%-os felajánlás lehetőségére.

A benyújtott pályázatoknak tartalmazniuk kell:

• egy rövid (legfeljebb féloldalnyi) bemutatkozást;
  • az esemény helyszínéül szolgáló közterület megnevezését;
  • a helyszín forgalmas időszakainak időbeli megjelölését és
  • egy rövid bemutatkozó zenei demót (hanganyag formájában vagy akár egy telefonos videofelvételt egy próbáról).
  • esetleges hangtechnikai igényt (a pályázat kiírója bizonyos mértékben biztosítani tud)

Pályázati feltételek:

• legalább 3 különböző napon, szakaszosan összesen 120 percen keresztül kell zenélni, énekelni (pl. minden órában 15 percet – a repertoár ismételhető);
  • a köztéri megjelenések időpontja: a 2019. április 12. és 2019. május 12. közötti időszakban;
  • az 1%-os roll-upok előtt meg kell jelenni, szórólapot kell terjeszteni;
  • a fellépést legkésőbb 2019. május 20-ig fotókkal, videóval kell dokumentálni és a közösségi médiában megosztani.
  • amennyiben az adott közterületen való zenélés engedélyhez kötött, ennek beszerzése a pályázó feladata

Nevezési díj: ingyenes.
Pályázati díj: 100 000 Ft, mely gyülekezeti/intézményi/alapítványi céltámogatásként kerül kifizetésre a kampányidőszak végén.
Jelentkezés: A pályázatokat a kiado@lutheran.hu e-mail-címre várjuk Zenei pályázat tárgymegjelöléssel.
Jelentkezési határidő: 2019. március 20.
Elbírálási határidő: 2019. március 25.

További részletek a kiírónál: kiado@lutheran.hu, 06-1/317-5478