Lackfi János lesz a Budavári Evangélikus Szabadegyetem vendége

• Notice: Undefined offset: 46 user_node_load() függvényben (/var/www/external/drupal/public_html/modules/user/user.module 3738 sor).
  • Notice: Undefined offset: 46 user_node_load() függvényben (/var/www/external/drupal/public_html/modules/user/user.module 3739 sor).
  • Notice: Undefined offset: 46 user_node_load() függvényben (/var/www/external/drupal/public_html/modules/user/user.module 3740 sor).
Létrehozva: 2019.08.14. 14:19, frissítve: 2019.08.14. 14:19
Forrás: Északi Evangélikus Egyházkerület
A Budavári Evangélikus Szabadegyetem őszi nyitóalkalmát szeptember 9-én, hétfőn 19 órai kezdettel tartjuk a Bécsi kapu téri evangélikus templom kápolnájában (1014 Budapest, Táncsics Mihály u. 28.). Dr. Fabiny Tamás püspök áhítatát követően Lackfi János író, költő, műfordító tart előadást Engedd be Istent az életedbe (Hűha, és ha tényleg bejön?) címmel. A belépés ingyenes, minden érdeklődőt szeretettel várunk.

A belépés ingyenes, minden érdeklődőt szeretettel várunk.

Kedvcsináló az előadáshoz: A gondviselés ejtőernyő, mindenkinek ott van a hátán, de aki nem nyitja ki, sosem veszi észre. Egyetlen érdemünk buta bátorságunk, mellyel belevetődtünk a semmibe, nyakunkon hat gyermekkel, bölcsész-szakmával, minden biztosíték nélkül. Vidám és könnyes sztorik csodás gyógyulástól utcán szülésig, égből pottyant millióktól síron túli üzenetekig.