Álláshirdetés: házmester–gondnok–háziasszony

• Notice: Undefined index: und include() függvényben (/var/www/external/drupal/public_html/sites/eszak.lutheran.hu/themes/eszakill/templates/node/node--view--hirdetesek--block-hirdetes.tpl.php 11 sor).
Létrehozva: 2019.09.30. 09:29, frissítve: 2019.09.30. 12:06
Forrás: Északi Evangélikus Egyházkerület
Budapest – A Magyarországi Evangélikus Egyház Északi Egyházkerülete nyílt pályázatot hirdet házmester–gondnok–háziasszony pozíció határozatlan idejű betöltésére 2020. január 1-től, három hónap próbaidővel.

A munkatárs közvetlen felettese dr. Fabiny Tamás püspök.

Bérezés: megegyezés szerint.
Szolgálati lakás lehetséges.

Béren kívüli juttatások az egyházi munkatársak számára elérhető csomag szerint.
A munkakör keretében előre egyeztetett módon esti és hétvégi munkavégzés is indokolt.

Házaspár jelentkezése esetén kombinálható a házmester–gondnok–gépkocsivezető munkakörrel.

A munkakörbe tartozó főbb feladatok:

Az Északi Egyházkerület hivatalában házmesteri feladatok ellátása:

• a hivatal helyiségeinek, mellékhelyiségeinek napi takarítása, tisztán tartása;
  • a hivatali épület teljes területének tisztán tartása;
  • a kápolnához kapcsolódó egyházfiteendők ellátása a Budavári Evangélikus Egyházközséggel történt megállapodás szerint;
  • szállóvendégek fogadása.

Gazdasszonyi, ügyintézői feladatok ellátása:

• termek előkészítése rendezvényekre;
  • vendégek ellátása, az ehhez szükséges áruk beszerzése;
  • futárszolgálat, postázás, borítékolás, sokszorosítás, irodai teendők szükség szerint.

Elvárások:

• kitartás, rendszeretet, szervezőkészség;
  • nagyfokú rugalmasság, hatékony munkavégzés önállóan és csapat részeként;
  • egyházismeret és bizalmas információk kezelésére való készség.

Előnyt jelent:

• evangélikus egyháztagság;
  • társalgási szintű angol- vagy németnyelv-tudás.

Jelentkezés: 2019. november 10-ig az eszaki.kerulet@lutheran.hu hivatali e-mail-címen, ahova további kérdéseikkel is fordulhatnak.

A kizárólag elektronikus úton benyújtandó pályázat tartalma:

• fényképes szakmai önéletrajz;
  • motivációs levél;
  • végzettségeket igazoló dokumentumok másolata;
  • nyelvtudást igazoló dokumentumok másolata (ha van).