Hova tartunk? – a Csömöri Civil Klub vendége volt Beer Miklós és Fábri György – VIDEÓ

• Notice: Undefined index: und include() függvényben (/var/www/external/drupal/public_html/sites/eszak.lutheran.hu/themes/eszakill/templates/node/node--view--hirdetesek--block-hirdetes.tpl.php 11 sor).
Létrehozva: 2018.11.28. 19:39, frissítve: 2018.11.28. 21:02
A Csömöri Civil Klub október végi alkalmán katolikus és evangélikus egyházi vezetők fejtették ki olykor igen reformernek ható gondolataikat hitéleti és aktuális társadalmi problémákról.

Október 29-én, hétfőn telt ház fogadta a Csömöri Civil Egyesület által szervezett nyilvános beszélgetést, amelynek ezúttal Beer Miklós váci megyéspüspök volt a vendége. A házigazda és egyben beszélgetőpartner szerepét Fábri György evangélikus északi egyházkerületi vezető töltötte be, aki a csömöri gyülekezet presbitériumi tagja is egyben.