Mid van, amit nem kaptál?

• Notice: Undefined index: und include() függvényben (/var/www/external/drupal/public_html/sites/eszak.lutheran.hu/themes/eszakill/templates/node/node--view--hirdetesek--block-hirdetes.tpl.php 11 sor).
Létrehozva: 2023.05.05. 06:05, frissítve: 2023.05.05. 11:09

Hasznos útitársunk lesz a konfirmáció és az elköteleződés évében Németh Zoltán lelkész Koldusok vagyunk – Beszélgetőkönyv az evangélikus lelkiségről című kötete. A szerzővel együtt lapoztuk fel a kötetet, amelynek szövegeibe korábbi gyülekezeti lelkészi szolgálatának tanulságait éppúgy beleszőtte, mint az egyházunk országos irodája gyülekezeti és missziói osztályának élén szerzett közel tízéves vezetői tapasztalatát. A kötet segítségével – ahogy fogalmaz – elindulunk egy csodálatos, pazarul berendezett épület hosszú folyosóján, benyitunk egy-egy ajtón, ide belépünk, és elidőzünk, oda pedig majd később visszatérünk, de mindvégig szem előtt tartjuk célunkat.