Isten várja a válaszunkat

Létrehozva: 2023.10.17. 06:33, frissítve: 2023.10.17. 11:26

Egy apostoli kérdés („Ki választana el minket Krisztus szeretetétől?” – vö. Róm 8,31–39), friss, megérintő válaszok, igehirdetések és bizonyságtételek, közös éneklés és imádság, úrvacsoravétel, kis csoportos beszélgetések, testvéri találkozások, emlékezetes mondatok – címszavakban így foglalható össze az idei országos evangelizáció, melyet a hagyományok szerint idén is a reformáció hónapjában, október 14-én, szombaton Budapest szívében, a Deák téri evangélikus templomban, a gyülekezeti termekben és a szomszédos evangélikus gimnáziumban tartottak. Szeverényi János országos missziói lelkész munkatársaival és egyházunk missziói bizottságának támogatásával egy emlékezetes nappal ajándékozott meg minden jelenlévőt.