„Felövezve” – Lelkészek és felügyelők találkozója

Létrehozva: 2018.01.21. 20:15, frissítve: 2019.04.10. 11:48
„Amikor fiatalabb voltál, felövezted magadat, és oda mentél, ahova akartál; de amikor megöregszel, kinyújtod a kezedet, más övez fel téged, és oda visz, ahova nem akarod.” (Jn 21,18) A tisztújítás utáni évben még a megújulás jegyében zajló találkozón lelki tartalommal, friss impulzusokkal és praktikus információkkal várjuk az Északi Egyházkerület gyülekezeteinek lelkészeit és világi vezetőit.

Az Északi Egyházkerület elnöksége nevében szeretettel hívjuk és várjuk az egyházkerület minden lelkészét és felügyelőjét (a leánygyülekezeteket, szórványokat gondozó másodfelügyelőkkel, gondnokokkal együtt) Albertibe 2019. március 23-án, szombaton, ahol egy évvel az általános tisztújítás után testvéri közösségben gondolkodhatunk együtt közegyházi és gyülekezetépítési kérdésekről, és lehetünk együtt Isten igéje körül és az úrvacsora közösségében.

Részletes program a mellékletben olvasható, a regisztrációkat 2019. március 11-ig várjuk a https://goo.gl/forms/GLzSsbFWm52jyDSh1 felületen.

Rovat: Közlemények