Együtt tehetünk a legtöbbet értük

• Notice: Undefined offset: 25 user_node_load() függvényben (/var/www/external/drupal/public_html/modules/user/user.module 3734 sor).
  • Notice: Trying to get property of non-object user_node_load() függvényben (/var/www/external/drupal/public_html/modules/user/user.module 3734 sor).
  • Notice: Undefined offset: 25 user_node_load() függvényben (/var/www/external/drupal/public_html/modules/user/user.module 3735 sor).
  • Notice: Trying to get property of non-object user_node_load() függvényben (/var/www/external/drupal/public_html/modules/user/user.module 3735 sor).
  • Notice: Undefined offset: 25 user_node_load() függvényben (/var/www/external/drupal/public_html/modules/user/user.module 3736 sor).
  • Notice: Trying to get property of non-object user_node_load() függvényben (/var/www/external/drupal/public_html/modules/user/user.module 3736 sor).
Létrehozva: 2017.12.07. 14:05, frissítve: 2017.12.15. 16:13
Forrás: szon.hu, szöveg: Makula Réka
Nyíregyháza – Tartalmasan telt és eredményesen zárult a Nyíregyházán múlt héten megrendezett „Sokszínű együttélés a társadalomban” című fórumunk, amelyen számos civil szervezet képviseltette magát.

Előadást tartott többek között Kecskemétiné Szilvási Zsuzsanna, a Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium igazgatóhelyettese, Oláh Róbert, az Evangélikus Roma Szakkollégium mentora, megosztotta velünk élettörténetét a mozgássérült Kokas Bálint és a fogyatékkal élő gyermekét nevelő édesanya, Csontó Tünde is.

Egyesületünk a jövőben is segíteni szeretné a roma és nem roma nők, illetve a fogyatékkal élők jogainak és társadalmi érdekeinek képviseletét, életminőségük javítását, az előítéletek csökkentését. A társadalmi párbeszéd előmozdítása közös ügyünk, a cél eléréséért pedig együtt gondolkodással, összefogással, közös cselekvéssel tehetünk a legtöbbet. A „sokszínű” eseményt újabbak követik majd, jövőre havonta szeretnénk előre mutató eszmecseréket tartani.